Ми учасники благодійної ярмарки

    Учні ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» з професії «Кухар. Пекар. Офіціант» та учасники художньої самодіяльності Центру прийняли активну участь у благодійній ярмарці.

.  15 лютого православні та греко-католики відзначають Стрітення. Цим святом завершується різдвяний цикл свят, пов’язаних із приходом Спасителя у світ. За релігійними переказами, це свято символізує зустріч людини з Богом.  Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні - не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як церковних, так і побутово-господарських.                                  

   В цей день, у Тернополі, проходила благодійна ярмарка. Зібрані кошти – будуть передані сім’ям учасників АТО. Ініціатором благодійного заходу був – директор закладів: «Рандеву» та «На майдані» - Парій Ігор Степанович. Гостями свята були: відомий телеведучий – Костянтин Грубич та співак Володимир Вермінський. Костянтин Грубич – провів майстер-клас з приготування шурпи.                                            

  Українська пісня та щирі слова привітань линули з уст юних учасників художньої самодіяльності Центру, які спонукали замислитись кожного.     Учні груп професії «Кухар. Пекар. Офіціант» Центру продавали на благодійній ярмарці випечену власноруч випічку. Всі виручені кошти підуть на потребу бійців, які перебувають у зоні АТО.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі