«Я з пісні народної виріс»

 15 лютого 2016 року  захід присвячений творчості Білаша Олександра Івановича під гаслом «Я з пісні народної виріс»

відвідали учні груп № 11 та №33 ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» разом із бібліотечним працівником Цьох О.В., викладачами-філологами Реганич М.П.,Єрьоменко У.О. та майстром виробничого навчання – Грицик О.З., який відбувся у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді.                                   

    Під час мистецького заходу глядачі мали можливість ознайомитись із фактами із життя і творчості відомого композитора та прослухати окремі його музичні твори, які вже стали народними. Вихованці дізналися, що Олександр Білаш - композитор, народний артист України, Герой України, Лауреат Державної премії ім.Т.Г.Шевченка. Він є автором громадянсько-патріотичних, ліричних, жартівливих пісень, романсів, пісень-дум, пісень-балад, опер "Гайдамаки", "Прапороносці", моноопер "Балада війни", "Сповідь білого тюльпана", цілої низки оперет, симфонічних творів, музики до багатьох вистав та кінофільмів.                                                                          

Після закінчення заходу учням було запропоновано переглянути виставку, на експозиціях якої презентована творча діяльність композитора. Під час екскурсії учні Центру ознайомились із всіма відділами та секторами бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі