Зустріч з чемпіонкою світу – Лілією Проць

      31 березня 2016 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулася зустріч дуже неординарною особистістю – Лілією Проць – відомою у Тернополі та далеко за його межами.

    Лілія Проць – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, багаторазова чемпіонка України, рекордсменка України, призер чемпіонатів Європи, призер першості світу, чемпіонка світу з жиму штанги лежачи.

Під час виховної години спортсменка розповіла про свої захоплення спортом, які своїм корінням тягнуться із дитинства. Пані Лілія наголосила, що саме наполегливість та праця є неодмінною запорукою успіху.
Учні Центру отримали від чемпіонки світу корисні поради з формування здорового способу життя та інформацію про здорове харчування, що викликало у вихованців неабиякий інтерес. Розповіла пані Лілія про новий і вже модний вид рухової активності – скандинавську ходьбу, який набуває популярності у нашому місті.
   Лілія Проць під час виховного заходу наголосила, що кожна людина тут на землі має певну місію, своїм першочерговим завданням вважає - допомогти тернополянам бути здоровішими. Тому дуже часто чемпіонка світу радо консультує тих, хто робить перші кроки у спорті або хоче поправити свій фізичний стан.
    Під кінець виховної години Лілія Проць побажала всім присутнім ніколи недооцінювати себе, сміливо йти до мети та виконати свою місію: стати чудовими людьми та висококваліфікованими робітниками.
Учні Центру мали можливість поставити запитання, отримати індивідуальну консультацію, сфотографуватися з чемпіонкою світу та отримати автограф.

 

 

 

  

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 124 гостей та відсутні користувачі