Планове засідання педагогічної ради

 30 березня 2016 року у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбулося планове засідання педагогічної ради.

 Директор Центру В.І. Цьох розпочав засідання педагогічної ради із ознайомлення всіх педагогічних  працівників із підсумковим наказом громадського конкурсу-огляду стану умов охорони праці в установах та закладах освіти в якому зазначено, що переможцем є ДНЗ «Тернопільський центр ПТО». Володимир Ігорович подякував викладачам ОП, інженеру з ОП та заступнику з НВР за сумлінну роботу, яка увінчана успіхом та побажав усім творчого натхнення на педагогічній ниві.

У рамках засідання педагогічної ради розглянули ряд питань. Про стан методичного забезпечення та матеріальну базу з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» розповіла – Шумка Л.В. – заступник директора з НВР.

О.М. Константинів – заступник директора з НР – виступила із ґрунтовним аналізом викладання предмету «Іноземна мова» у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО». Співдоповідачами Оксани Мирославівни були: голова методичної комісії іноземних мов – Когут Н.О., яка представила пріоритети роботи викладачів, презентувала навчально-методичну та технічну базу для ефективного навчання іноземної мови та практичний психолог Центру – Мицько Б.М., яка продемонструвала результати анкетування для визначення рейтингу викладачів іноземної мови. Всі доповіді виступаючих супроводжувались мультимедійними презентаціями, що допомогло всім присутнім глибше ознайомитись із питаннями, які вивчались протягом навчального року.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі