Тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

 З 11 по 15 квітня 2016 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» проходив тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

 Під час загально училищної лінійки голова методичної комісії  – Чотарі А.З ознайомив усіх присутніх з програмою тижня професії.

Розпочався тиждень традиційно – у вестибюлі Центру проходив конкурсу стінгазет та виставка учнівських робіт з професії.

У вівторок на великих перервах у вестибюлі до уваги всіх бажаючим було представлено мультимедійну презентацію професії електромонтера. Після уроків команди учнів груп професії взяли участь у спортивних змаганнях з міні-футболу.

У середу,майстер в/н Грицик О.З.ознайомила під час тематичної інформаційно-просвітницької години  з сучасними енергозберігаючими технологіями в електроенергетиці.

У четвер найсильніші учні прийняли участь у конкурсі професійної майстерності з професії, на якому показали знання як теоретичних основ, так і практичні навички роботи з електромонтажним обладнанням. Компетентне журі, крім того, звертали увагу і на дотримання правил з охорони праці, і на чистоту робочого місця, і на акуратність виконання завдання.

 Активні   учасники, заходів, конкурсів, змагань, нагородженні грамотами та подяками під час загально училищної лінійки.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі