Духовні настанови

 Зараз весь християнський люд перебуває у благодатному часі – часі Великого  посту.

Доброю традицією у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» є в цьому  часі проводити зустрічі із духовним наставником учнівської молоді – отцем Іваном – настоятелем храму Івана Богослова. Такі заходизавжди залишають слід у наших душах і приносять мир, спонукають задуматись та переосмислити свої життя.

Виховна година розпочався із спільної молитви священика, учнів та педагогів – як велить християнська традиція.

Отець Іван розпочав духовну науку з того, що християни повинні гідно реагувати на виклики сучасного світу, нести християнські та моральні  цінності, які не втрачають своєї актуальності століттями.  Отець зазначив, що покликання кожного із нас – це любити Бога і ближнього – своїми думками; словами через молитву, прославу і поклоніння; ділами, уникаючи гріха і виконуючи заповіді Господні. Священик розповів про благодатний час великого посту, під час якого ми можемо вилікувати наші душі і наблизитись до люблячого Бога. Духівник наголосив про важливість таїнства покаяння, закликав кожного дбати про власну душу, підкріплювати її молитвою, постом, Словом Божим, справами милосердя та добрими вчинками. Отець Іван пригадав присутнім умови доброї сповіді та як підготуватися до цього таїнства.

На завершення священик побажав присутнім миру в серцях та відчуття глибокої радості Христового Воскресіння. Учні та педагогічний колектив сказали слова вдячності за цінний урок отцю Івану.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі