Зустріч з представниками поліції міста Тернополя

 17 травня 2016 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулася зустріч з представниками поліції м. Тернополя.

Захід відбувся в рамкахТижня безпеки дорожнього руху, який проводять з метою об'єднання зусиль державних органів, громадських організацій та усього суспільства на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганда важливості дотримання правил дорожнього руху.

Інспектори роти №3 батальйону УПП у місті Тернопіль ДПП лейтенанти поліціїМ’ялковська Олександра, Гуменюк Максим, Михайлишин Іван, Гоменюк Ярослав, Дутка Оксана під час зустрічі розповіли учнівській молоді цікаву довідку з історії виникнення правил дорожнього руху, актуалізували знання учнів  правил дорожнього руху, провели командну гру, що викликала в учнів неабияку цікавість та продемонстрували відеоматеріали - мета яких дисциплінувати учасників дорожнього руху, як водіїв так пішоходів, котрі порушують Правила дорожнього руху, зменшити кількість загиблих та травмованих на дорогах.

На завершення цікавої зустрічі, проведеної в теплій атмосфері та у взаємній повазі, юні слухачі подякували правоохоронцям за візит. Поліцейські в свою чергу висловили сподівання, що отримана учнями  інформація вбереже їх життя та здоров’я.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі