«Центрова газета»

    Учнівське періодичне видання – найкраще місце, де будь-хто, не зважаючи на те, чи тяжіє він до точних, природничих, чи філологічних наук, може знайти для себе місце для самовираження.

 Саме для цього і створена у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» - «Центрова газета» - щоквартальне періодичне видання. Засновником газети є Я.О. Малішевська, зараз обов’язки головного редактора «Центрової газети» покладені на Богач О.В.

Дописувачами «Центрової газети» є всі, хто прагне навчитися розрізняти журналістські жанри, види журналістики, правильно висловлювати свої думки та мислити нестандартно, вміти у буденному побачити надзвичайне, з загального виокремити родзинку. Окрім цього, учні вчаться висловлювати свою думку з різних питань незалежно від того, наскільки вона подобається читачам. Це – свобода слова!;)

Завдяки «Центровій газеті» - ми переконуємось, що учнівська преса може бути цікавою, актуальною і не бути просто місцем, де сконцентровані витяги з подій, які вже відбулися. Це – не книга звітів, це – засіб масової інформації учнів. На її сторінках ми, колектив газети, намагаємося не просто розповісти про ті події, які вже відбулися, а й піднімати ті теми, які є важливими для усіх читачів.

Цього річ колектив «Центрової газети» прийняв участь у ХІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа. Конкурс проводиться з метою розвитку шкільних медіа в Україні та інших державах для виявлення журналістських талантів і оволодівання досвідом у галузі журналістики. Колектив нашої газети нагороджений дипломом лауреата. Це не перша наша нагорода, таким дипломом колектив «Центрової газети» був нагороджений у 2014 році.

Педагогічний колектив Центру гордиться творчими досягненнями колективу «Центрової газети».

Нехай завжди, Вас, супроводжує удача, розуміння і підтримка колег, батьків та учнів; міцного здоров’я і творчої наснаги.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі