З ювілеєм, рідний Центре!

 Швидким потоком спливають роки… І ось наш рідний ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» святкує свій півстолітній ювілей. 50 років – поважний вік для навчального закладу, тому є що згадати, над чим задуматись, та найголовніше – чим пишатися.

  Історія навчального закладу бере свій початок у далекому 1966 році. Тернопільське технічне училище №2 – такою була перша назва навчального закладу, який було створено відповідно до постанови Ради Міністрів України та наказу Державного комітету з професійно-технічної освіти для підготовки кваліфікованих робітників для бавовняного комбінату, що будувався в м. Тернополі.

  У 1975 році навчальний заклад став професійно-технічним училищем.

  З ініціативи Цьоха В.І. в 2004 році Тернопільське професійно-технічне училище № 2 відповідно до постанови Міністерства освіти і науки реорганізовано у Тернопільський Центр професійно-технічної освіти №1.

Сьогодні ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» - престижний освітній острівок регіону, окраса Тернополя, міцна база системи професійно-технічної освіти України, яка готує  висококваліфікованих фахівців для різних галузей, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей з міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі учнів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

  Тисячі учнів-випускників… А колись їх було лише кілька десятків.

  Залишаються у пам’яті, народження навчального закладу і перший випуск, становлення, розквіт та перебудова.

  У 1994 році - нелегкий час економічної та політичної перебудови, розпочинає свою педагогічну діяльність у Центрі з посади заступника директора з НВР - Цьох Володимир Ігорович. У 2000 році Володимир Ігорович призначений директором навчального закладу. І важко навіть уявити, як йому вдалося самотужки, покладаючись лише на себе й своїх працівників не просто врятувати училище від занепаду, а перетворити його на квітучий навчальний заклад із високим професійним рівнем викладання, сучасною матеріально - технічною базою, унікальною естетикою аудиторій.

   Звичайно, є у Володимира Ігоровича Цьоха надійні помічники – це заступники директора, викладачі,  працівники Центру, учні - велика, дружна й небайдужа до загальної справи родина. Та щоб був у родині лад, здобутки, розвиток, потрібен керівник від Бога. Саме таким і є Володимир Ігорович. Недоспані ночі, постійні переживання, стратегічно мудрі рішення й безмежна відданість своїй справі, колективу вивели ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» на високий освітній рівень, знаний по всій Україні висококваліфікованими працівниками; талановитими, допитливими й ерудованими учнями; мудрими високопрофесійними викладачами.

   Водночас життя Центру – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве та корисне дозвілля: художня самодіяльність, волонтерська робота, гуртки, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи. зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси – і звичайно, перемоги.

   Щороку учні навчального посідають призові місця у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Всеукраїнських учнівських олімпіадах та у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності серед учнів ПТНЗ.

   Саме з такого розмаїття подій і складається нетлінна історія ДНЗ «Тернопільський ЦПТО», яка твориться щоденно.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі