Золотий ювілей ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

    27 травня 2016 року ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відсвяткував своє 50-річчя від дня заснування.

   З нагоди 50-річчя закладу відбулося свято - “Півстоліття невтомної праці”. В урочистостях взяли участь ветерани училища, учнівський та інженерно-педагогічний колектив Центру, отець Іван Козій, випускники та представники державних освітніх установ та профспілок.

   Розпочалося святкування з реєстрації гостей.

     Спільна молитва зібрала усіх біля каплички Матері Божої.

   Наступним пунктом програми була екскурсія навчальним закладом, проведена директором Володимиром Ігоровичем Цьохом, всі бажаючі мали чудову можливість оглянути матеріально-технічну базу Центру.Екскурсія викликала в гостей багато позитивних емоцій та вражень.

    Урочисте дійство продовжувалося в актовій залі. Володимир Ігорович Цьох – господар навчального закладу – привітав усіх зі спільним святом та побажав: «усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро».

 

   Упродовж свята линули слова вітань для колективу ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» від поважних гостей: заступника начальника управління освіти і науки – Ганни Володимирівни Зварич, головних спеціалістів відділу професійної та вищої освіти Управління освіти і науки Тернопільської ОДА – Наталії Олександрівни Носоненко та Любові Іванівни Коморовської, керівника комунальної установи Тернопільської обласної ради «Відділ соціального розвитку при департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА»  - Ярослава Миколайовича Юрківа та Івана Петровича Цьомика, начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради – Ольги Петрівни Похиляк, голови Тернопільської обласної ради профспілок Андрія Володимировича Присяжного та голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки – Людмили Іванівни Мокей, заступника директора НМЦ ПТО у Тернопільській області – Олена Федорівна Іваськів, методиста НМЦ ПТО у Тернопільській області – Надії Степанівни Депутат.

 

    Колектив приймав вітання від усіх, хто протягом існування закладу віддавав свої душу і серце улюбленій справі. Особливі слова привітань прозвучали з уст викладача, який присвятив Центру більше чотирьох десятків свого життя, – Князя Мирослава Ілліча. Привітання педагога переплелось із низкою спогадів, які легким трепетом огорнули серце.

    Чудовим дарунком для колективу була пісня виконана випускницями Центру, активними учасницями художньої самодіяльності, які з різних куточків України приїхали на ювілей улюбленого навчального закладу.

   Згадали та вшанували хвилиною мовчання і тих педагогів, хто уже відійшов у вічність, залишивши по собі хороших учнів та добре ім`я.

   За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, успіхи в навчанні і вихованні висококваліфікованих робітничих кадрів та з нагоди святкування п’ятдесятиріччя з дня заснування навчального закладу ряд працівників навчального закладу нагороджено грамотами Центру та грамотами управління освіти і науки Тернопільської ОДА.

   Подяками Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність нагороджено: Бучинську Г.В., Джупінас Г.Т., Диченко О.М., Петруніва П.Г., Цьоха А.В., Чотарі А.З.

  Ветеранів праці привітали пам'ятними книгами про навчальний заклад. Вони будуть доброю згадкою  для них про цей святковий день.

       

    Майстерно перепліталися з вітаннями художні номери, даруючи ювілярам та присутнім гарний настрій та щирі побажання миру, добра, любові і процвітання навчального закладу.

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі