Відбулось планове засідання педагогічної ради

    1 червня 2016 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбулось чергове засідання педагогічної ради.

    Інженер з охорони праці Яблунівська А.С. розповіла, як в закладі здійснюється контроль за станом охорони праці під час уроків виробничого навчання та виробничої практики.

   Про виконання рішень педагогічних рад, директивних та нормативних документів, які надійшли у 2014-2015 н.р. повідомила заступник директора з НВР Шумка Л.В.

   Методистом закладу Полиняк О.В. було проведено аналіз методичної роботи за поточний навчальний рік та розглянуто  роботу методичних комісій. Голови методичних комісій поділились з присутніми інформацією про здобутки педагогічних працівників, методичних комісій (а їх в закладі є 12), проведені позаурочні заходи, відкриті уроки, назвали проблеми, які потребують вирішення.

  Старший майстер Петрунів П.Г. прозвітував про проходження учнями Центру виробничої практики та виробнича діяльність за ІІ семестр, навчальний рік. Зокрема, звернуто увагу на дотримання учнями трудової дисципліни, контроль з боку майстрів та адміністрації за відвідуванням учнями практики. Особливостями проходження учнями практики з конкретних професій поділились майстри виробничого навчання.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі