Дзвенить дзвінок останній

   30 червня 2016 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося свято Останнього дзвоника.

 Всі дружньою училищною родиною зібралися на подвір’ї Центру, щоб святкувати і радість наближення канікул, і зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи, і сум від розставання випускників з навчальним закладом.

  Для наших любих випускників – це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенів дзвінок і покликав у незвідані далі.

  Розпочалася урочиста лінійка із винесення державної символіки та звучання Державного гімну .

  З привітальним словом до випускників звернулася виконуюча обов’язків директора Центру Шумка Л.В.. Лілія Василівна – побажала всім випускникам добра, світлого майбутнього, успіхів у подальшому навчанні та працевлаштуванні. Отець Іван Козій – настоятель храму Святого Івана Богослова – звернувся із напутнім словом до всіх учнів. В подяку Богові знесли педагоги та учні молитву за успішне завершення навчального року Директор бару «Авіатор», привітав із завершенням навчального року та відзначив високий професіоналізм випускників ДНЗ «Тернопільський ЦПТО».

  Класний керівник групи №32 Шалайда Н.В. привітала випускників та побажала щирої любові і міцної дружби, завжди пам'ятати роки, проведені разом у навчальному закладі. Слова подяки викладачам, вихователям, художнім керівникам, майстрам в/н та адміністрації Центру линули з уст випускниці Пшеничняк С.

  Не стримували сліз випускниці Лобай М., Опир В., Пшеничняк С., Мотяшок Т. які крім, відмінних результатів у навчанні зачаровували всіх своїми прекрасними голосами. Задушевно виконав пісню для батьків випускник Яричевський Б.

 Останній дзвінок – це свято училищного урожаю, адже за рік вихованці Центру мають багато досягнень. Ними були підкорені вершини у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Грамотами нагородженні учасники художньої самодіяльності, переможці олімпіад і конкурсів, спортсмени Центру. Учням за успішне закінчення тренінгу «Декоративне опорядження фасадів з використанням матеріалів ТМ Ceresit та технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» вручили сертифікати.

  Шумка Л. В. – зачитала наказ Про закінчення навчання та вручила випускникам дипломи з відзнакою.

  Завершилися урочистості вальсом випускників на подвір’ї навчального закладу.

 Переглянути фото з останнього дзвоника можна у фотогалереї

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі