Віват, Учителю, віват!

          Щороку, коли вкривається багрянцем ліс, а на квітниках полум’яніють жоржини, приходить до нас чудове свято – День працівника освіти.

Це свято вчителів, викладачів, майстрів і вихователів, керівників та їх заступників, тренерів й методистів, для всіх, кому ім’я – учитель!

    Святковий концерт зібрав педагогів в актовій залі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» з нагоди цього Дня. З привітальним словом до педагогічного колективу звернувся директор Володимир Ігорович Цьох. З його уст линули слова вдячності за щоденний, часто непомітний подвиг педагогів, які віддаючи свої знання учням, дарують їм частинку свого серця. Володимир Ігорович зазначив, що: «професія педагога - це спосіб життя. Люди, що вибирають її, повинні прислухатися до свого серця і робити вибір душею. Це не просто передача знань, це виховання психологічного та морального обличчя учнівської молоді».

    Зі словами вдячності виступили і вихованці Центру, які вклали в це привітання всі свої таланти, любов та повагу. Учнівське привітання вилилось в чудових поетичних рядках, задушевних піснях та мелодіях, граційному танку, а також в щирому – «Вибачте нам за нашу нестриманість, непосидючість та безкомпромісність. Вибачте, що часом ранимо Вас необачним словом.»

         Вихованці Центру висловили теплі слова вдячності педагогам за самовіддану працю, за тепло, любов та знання.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі