До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле…

   6 жовтня 2016 року учні групи № 30 професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

   ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» разом із класним керівником Диченко О.М. та викладачем предмету «Художня культура» Богач О.В. здійснили екскурсію до Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

   В рамках екскурсії вихованці переконалися, що краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. В цьому переконалися, коли проходили його залами.

   Екскурсія в краєзнавчому музеї розпочалась з ознайомлення з експонатами доісторичних часів: це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя, предмети побуту. Проходячи з одного залу музею до іншого простежували еволюцію людського роду на теренах рідного краю. Ми ще раз пересвідчилися, що наші предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами, скульпторами, живописцями.

   Протягом всієї екскурсії музейні експозиції радували око, адже, саме тут, у всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців, народних майстрів, духовних та культурних діячів краю — всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії рідної Тернопільщини.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі