Свято мужності та звитяги у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

    День захисника України – новонароджене свято з давніми традиціями, яке червоним кольором вписане у наш календар.

   Започаткували його з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

   Історія цього свята цікава і не проста, своїм корінням сягає сивої давнини. Це свято пам’яті про кожного воїна, котрий мужньо, завзято і жертовно виборював та захищав незалежність України протягом століть. Це свято усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я збереження її територіальної цілісності.

   У переддень свята захисника України, 13 жовтня 2016 року, в актовій залі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбулася урочиста лінійка, під час якої колектив мав можливість привітати та висловити слова вдячності майстру виробничого навчання, учаснику АТО та просто добрій, мужній та скромній Людині – Ждановичу Олегу Станіславовичу.

   Жданович Олег Станіславович – з гідністю і честю виконав свій громадянський обов’язок.

   Володимир Ігорович Цьох - директор ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» – від всього колективу висловив слова співчуття та вдячності дружинам, дітям, матерям, батькам та всім кого доторкнулася ця підла війна (а вона не пройшла повз жодну українську сім’ю), особливі слава линули для Олега Станіславовича. Шумка Лілія Василівна – зачитала наказ про преміювання Ждановича Олега Станіславовича з нагоди Дня захисника України.

   Всі присутні на урочистій лінійці аплодували Герою стоячи, не стримували слів вдячності, сліз радості та болю водночас.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі