У феєрії української музики…

   Українська пісня, музика - душа українського народу, яка виділяється ліризмом, глибиною та яскравістю почуттів.

   Кожного з нас з дитинства супроводжувала лагідна мамина колискова, у більш дорослому віці - щира, багата на почуття українська пісня. І в наш скрутний час вона зігріває серця людей, об’єднує, дає сили і любов до своєї країни, свого рідного краю, викликає гордість за свій миролюбний, патріотичний, працьовитий український народ, який живе в чудовій країні під назвою - Україна.

   18 жовтня 2016 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» - відбулося свято української музики, пісні, прудкого танка та гумору. Вихованці та педагоги Центру мали можливість насолодитись концертом унікального ансамблю народної музики «Веселі Галичани». Музика, пісні, танці у виконанні цього ансамблю створюють враження – дивовижного театрального дійства, а живий контакт із публікою перетворюють концерт у незабутнє свято. Ведучий концерту – Андрій Оленин – обрамив музичні номери прекрасною поезією та ліричними коментарями, які підкреслили красу та самобутність українського мелосу.

  Вдячні глядачі не стримували бурхливих оплесків та слів – «Браво!» потягом цілого концерту, а на завершення публіка аплодувала «Веселим Галичанам» стоячи. Директор Центру – Володимир Ігорович Цьох – висловив слова захоплення прекрасною творчістю ансамблю, подякував за високий професіоналізм та любов до українського музичного мистецтва.

   

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі