Засідання обласної методичної секції викладачів суспільних та соціально-гуманітарних дисциплін

    27 жовтня 2016 року на базі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів суспільних та соціально-гуманітарних дисциплін.

    Тема засідання: «Удосконалення професійної майстерності педагогів – передумова формування творчої особистості учнів».

   Методист НМЦ ПТО в Тернопільській області Осадчук Л. В. розкрила актуальні питання викладання предмету та ознайомила присутніх з плануванням роботи школи передового педагогічного досвіду, творчої групи.

   Викладач Центру Цьох А.В. підготував та провів урок з історії на тему: «Проголошення незалежності України та її міжнародне визнання. Розпад СРСР. Референдум та вибори президента», методична мета якого: Формування освітніх, полікультурних, соціальних компетентностей на уроці. Андрій Володимирович на високопрофесійному рівні розповів про складний шлях України до незалежності, про героїку українців - захисників суверенітету. В рамках уроку учні мали можливість переглянути відео-фрагменти про проголошення незалежності України, ознайомитись з копіями історичних документів того часу.

   Викладачі ДНЗ «Тернопільське ПВУ технологій та дизайну» – Гунько С.О., Тернопільського ВПУ №4 ім. М. Паращука – Півторак Л.В. ДНЗ «Підгаєцький ПАЛ» – Гула Г.М. поділилися досвідом з пошуку ефективних шляхів активізації творчої самореалізації.

   Учасники методичної комісії суспільних дисциплін ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» ознайомили всіх присутніх із методичним забезпеченням предмета, організувавши виставку «Моя методична скарбничка».

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі