Відбувся тиждень суспільних дисциплін

 Тиждень суспільних дисциплін у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив з 24 по 28 жовтня 2016 року.

В рамках предметного тижня викладачами методичної комісії суспільних дисциплін проведено ряд тематичних заходів з метою формування в учнів патріотизму, національної свідомості та гідності.

24 жовтня – у вестибюлі Центру проведено виставку учнівських стінгазет, у бібліотеці організовано виставку присвячену Дню захисника України.

25 жовтня – проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства та організовано викладачем Цьохом А.В. екскурсію до музею політв’язнів м.Тернополя.

26 жовтня – для учнів І курсу проведено виховну годину на тему: «Права, обов’язки, відповідальність та соціальний захист учнів ПТНЗ», а також пройшов І етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Під час великих перерв у вестибюлі навчального закладу демонструвались відеоматеріали з історії України ХХ століття.

27 жовтня – проведено на базі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» обласне методичне засідання викладачів суспільних та суспільно-гуманітарних дисциплін, в рамках якого викладач суспільних дисциплін Центру Цьох А.В. провів відкритий урок на тему: «Проголошення незалежності України та її міжнародне визнання. Розпад СРСР. Референдум та вибори президента».

Закінчився предметний тиждень 28 жовтня виховною годиною та тему: «В. Липківський – український митрополит» - проведеною головою методичної комісії суспільних дисциплін Центру Князь Г.М. та екскурсією до Тернопільського обласного краєзнавчого музею організованою викладачем суспільних дисциплін – Мацишиним І.І.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі