Обласне засідання методичної секції вихователів ПТНЗ

 24 листопада 2016 на базі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося обласне засідання методичної секції засідання вихователів ПТНЗ

на тему: «Спрямування виховної роботи у гуртожитку на формування національних цінностей, повноцінний розвиток учнів, охорону і зміцнення фізичного, психологічного і духовного здоров’я».

У даному методичному засіданні взяли участь методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Мельниченко В.В., вихователі гуртожитків закладів ПТНЗ області, практичний психолог Центру Мицько Б.М.

Директор Центру Цьох В.І. відкрив обласне методичне засідання та розповів про особливості створення умов для ефективної самореалізації особистості учня. Методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Мельниченко В.В. ознайомив усіх з метою і планом роботи даного засідання та доповів про особливості виховної роботи в гуртожитку як органічної складової навчально-виховного процесу навчального закладу. Вихователь Степник З.М. та бібліотекар Цьох О.В. ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» представили презентацію «Творче використання ефективних форм і методів виховної роботи в гуртожитку». Практичний психолог провела заняття для вихователів «Не дай собі згоріти». В рамках обласної методичної секції вихователі ПТНЗ мали можливість прийняти участь у тематичній дискусії та обмінятися досвідом організації виховної роботи в гуртожитку.

Учасники обласного методичного засідання ознайомилися з умовами побуту та дозвілля учнів у гуртожитку ДНЗ «Тернопільський ЦПТО», переглянули портфоліо вихователів Центру, відвідали та проаналізували відкритий виховний захід: «Я вірю в Бога, в Україну!..». 

  

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі