Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

 З 21.11.2016 р. по 25.11.2016 р. у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Під час тижня було проведено заходи, що висвітлюють основні правила поведінки: у побуті, при експлуатації побутових електроприладів, при виникненні пожежі в побуті, при користуванні вибухонебезпечними речовинами; правила поведінки в осінньо-зимовий період.

Оскільки сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на педагогів закладу покладається відповідальність за цілеспрямоване формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Перед педагогічним колективом були поставлені такі завдання:

* підвищення ефективності навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя;

* поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок щодо формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я та здоров’я;

* пропагувати здоровий спосіб життя в учнівському середовищі.

В рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності проведено виховні заходи – «Безпека понад усе!» та «Здоров’я мати – вік біди не знати». Під час великих перерв учні мали можливість переглянути відеоматеріали про надзвичайні ситуації та правила поведінки в них. Потягом Тижня у вестибюлі Центру діяла виставка учнівських стінгазет – «Безпека понад усе!».

Представник із навчально-методичного центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Тернопільській області Сокольвак Віктор Миколайович провів лекцію на тему: «Дії у випадку надзвичайних ситуацій» для учнів І-ІІІ курсів.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі