Тиждень фізико-математичних дисциплін та професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

   З 28 листопада 2016 року по 2 грудня 2016 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив Тиждень фізико-математичних дисциплін та професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

   Протягом предметного Тижня учні навчального закладу дізналися багато цікавого, захоплюючого і несподіваного про світ цих наук. Розпочався тиждень вікториною з математики, фізики, яку підготували викладачі цих дисциплін, всі бажаючі учні мали можливість розв'язати багато цікавих та логічних завдань.

   У вівторок, учні мали можливість переглянути відеоматеріали з «Історії розвитку ЕОТ», у цей день відбувся конкурс математичних газет, майстрами виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» проведено гру «Золотий диск».

   У середу, в групах І-ІІІ курсів керівниками груп проведено виховну годину на тему: «Мандрівка в історію чисел». Конкурс «Знавець клавіатури» проведено серед учнів групи №20 та групи №30.

   У четвер, у вестибюлі Центру відбулася демонстрація ролика з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та відбувся конкурс професійної майстерності з даної професії, був проведений конкурс стіннівок з фізики.

   Завершився Тиждень математики, фізики та професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» фізичною грою «Моє IQ» - в якому прийняли участь учні І-ІІ курсів та виховною годиною на тему: «Комп’ютерна залежність» для учнів груп №20 та №30.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі