Відбувся Тиждень правових знань та правової освіти

   З 5 грудня по 9 грудня 2016 року В ДНЗ «Тернопільський  ЦПТО» проходив Тиждень правових знань та правової освіти.

  Метою Тижня було формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у вихованців; прищеплення учням поваги до прав і свобод людини; забезпечення знання й виконання ними законів; підвищення рівня правової культури; попередження асоціальних проявів в учнівському середовищі.
   В рамках Тижня правових знань та правової освіти відбулося ряд заходів. У понеділок, 5 грудня, бібліотечними працівниками Центру організовано виставку літератури на юридичну тематику: «Ми і закон».
  6 грудня проведено анкетування серед учнів навчальних груп щодо знання можливих юридичних та медичних наслідків вживання наркотиків та проведено виховну годину на тему: «Особливості юридичної відповідальності неповнолітніх».
   7 грудня учні ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» мали можливість переглянути відео колекцію «Юридичний захист прав неповнолітніх».
   8 грудня вихованці Центру під час великих перерв переглянули відео презентацію «Історія прав людини». В цей день відбулось засідання штабу ради профілактики та година спілкування та тему: «Сучасні правоохоронні органи та їх функції».
У п’ятницю, 9 грудня, учні навчального закладу відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів. Викладачами правознавчих дисциплін Центру проведено підсумки Тижня правових знань та правової освіти.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі