Іноземні мови в нашому житті

 З 12 по 16 грудня 2016 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся Тиждень іноземних мов.

Мета предметного тижня: підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов та якостей знань, сприяння активізації їх пізнавальної та практичної діяльності на уроках і в позаурочний час, формування свідомості, особистості та її здатності бути соціально мобільною в суспільстві, усвідомлення необхідності самоосвітньої діяльності особистості та її готовності опановувати нові знання. Протягом тижня проводились різноманітні заходи.

Конкурс групових учнівських проектів на тему: «Країни, мови яких ми вивчаємо» проходив у вівторок, 13 грудня. Метою даного заходу було: узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів, працюючи колективно. Учні із задоволенням презентували цікаві проекти та намагалися бути кращими.

З метою підвищення мотивації до навчання учнів та створення умов для самостійної роботи, розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови викладачами проведено учнівське караоке.

Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити та розповісти про англомовні та німецькомовні країни під час бінарного виховного заходу на тему:«Welcome to New Zealand», «Willkommen nach Osterreich». Метою даного заходу було покращити країнознавчі знання учнів, вивчити нові слова та вирази, а також послухати нову та цікаву інформацію про Нову Зендію та Австрію.

Завершився Тиждень іноземних мов підбиттям підсумків та оголошенням результатів конкурсу учнівських проектів.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі