І знову линули колядки…

 Різдвяна коляда – це свято віри, що зобов’язує нас задуматися над цілісним характером віри в Бога Творця – Спасителя світу і намагатись свідчити її у своєму повсякденному житті. Пам’ятаймо, що тільки віра, чинна любов’ю, провадить до спасіння.

Різдвяна коляда… Сьогодні дзвінко лунала у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО». З різдвяними святами та Новим Роком педагогічний та учнівський колективи Центру вітали учасники художньої самодіяльності.

Скільки приємних емоцій передали віршувальники, котрі в колядках возвеличували народження Сина Божого, сповіщаючи благу вість, оспівуючи значимість різдвяних свят, що об'єднують родини, дарують радість!

"Зорепадом" найщиріших зичень, із побажаннями здоров’я, добробуту, сімейного благополуччя, радості та Божого благословення віншували колядники Центру.

За гарні слова привітань та чудову коляду учасники художньої самодіяльності отримали слова вдячності та щедрі гостинці.

Хочеться, щоб різдвяна коляда стала для нас сьогодні, як і колись, могутньою силою, через яку ми будемо ділитися своєю вірою, обновляти наше суспільство та єднатися зі всім Всесвітом, що прославляє сьогодні Творця і Господа.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі