Будівельник - це покликання, нескінченна творчість і пошук

Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям всіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття.

Про будівельників написано книги, знято кінофільми, складено пісні та вірші, що оспівують романтику цієї професії. Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найзахоплюючою серед інших.

З 6 по 10 лютого у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив Тиждень будівельних професій.

6 лютого пройшов конкурс-презентація тематичних стіннівок на тему: «Моя професія - будівельник» серед навчальних груп цієї професії. Учні висвітлили велич місії будівельників, масштаби їх діяльності, цікаві факти та події, плани на майбутнє.

7 лютого відбулися змагання по футболу між групами учнів будівельних професій.

Відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Суцільне шпаклювання поверхонь під водне пофарбування» у групі №36 проведено майстром в/н Камінською О.М. 8 лютого. Олександра Миколаївна проводили індивідуальні інструктажі щодо вирішення труднощів, які виникли при виконанні завдань, здійснювала контроль за якістю шпаклювання поверхонь.

9 лютого пройшов конкурс професійної майстерності серед малярів.

10 лютого відбулася зустріч з учнями ЗОШ №26. Виробничі роботи, показані у навчальних майстернях Центру, дозволили учням школи відчути творчий порив до виконання ремонтних робіт, можливо, відкрити в собі талант, про який раніше і не підозрювали. Оглянуті майстерні та лабораторії навчального закладу запам’ятаються школярам своїм гарним естетичним виглядом, зосередженими учнями у майстернях та лабораторіях, турботливими майстрами та викладачами.

Люди будуватимуть завжди. Нині масштаби будівництва величезні, треба будувати ще більше.

Пропонуємо випускникам шкіл обрати першу сходинку у своїй трудовій біографії у нашому навчальному закладі. Ми завжди відкриті для спілкування.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі