Tворчий звіт-концерт «Україна – єдина країна»

 22 лютого 2017 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбувся творчий звіт-концерт  «Україна – єдина країна».

Цікава концертна програма була пронизана патріотичною тематикою, з особливою душевною творчою відвертістю виконаний новий музичний матеріал, через який молодь передає свою громадянську позицію, своє співпереживання за долю України.
Аматорські колективи Центру представили на конкурс широку жанрову мистецьку палітру – музичну, танцювальну, інструментальну.
Відкрив концерт народний  художній жіночий хор учнів та педагогів закладу (солісти Марія Калинюк, Оксана Гладка) урочистим, патріотичним твором «Моя ти земле калинова». Читці Павлік Назар, Керніцький Володимир та Сотник Софія зачитали пролог «Україна – єдина родина».
На високому професійному рівні виступили художній вокальний ансамбль «Дивограй», вокальний дует у складі Марії Калинюк та Оксани Гладкої, солісти Ольга Галушка, Андрій Ткач, Наталія Вавусь, Марія Калинюк, Оксана Гладка.
Багата цьогоріч і танцювальна програма. Окрасою її стали танцювальні номери у виконанні дуетів Уляни Присяжної та Марії Телеги, Ані Аліскевич та Івана Багрія, сестер Марії та Насті Трач. Не залишила байдужими глядачів і патріотична хореографічна композиція з полотнами, виконана учнями групи №10.
Ансамбль народної музики майстерно виконав попурі польок.
Підсилювала враження відеопрезентація визначних місць рідного краю та України.
Журі відзначило цікаву та змістовну концертну програму, високу активність та виконавський рівень молоді та художніх керівників Центру, які  гідно представили свій навчальний заклад.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі