Продовження міжнародної співпраці з Чеською Республікою

 6 та 7 лютого 2017 року директор ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Цьох В.І. та старший майстер Петрунів П.Г. у складі української делегації відвідали професійні навчальні заклади інженерного типу Чеської Республіки.

Зустріч організував чесько-український комітет Економічної палати Чеської Республіки.

Українські делегати мали можливість відвідати технічну школу у місті Брно та оглянути її матеріально-технічну базу; компанію «BAEST», яка виготовляє цистерни високого тиску; автоконцерн Skoda та місцеву професійну школу інженерії. Під час екскурсій навчальними закладами та підприємствами українські представники мали можливість безпосереднього спілкування з випускниками, учнями та викладацьким штатом професійної підготовки.

В рамках візиту відбулися цікаві та корисні, соціальних партнерів, першочерговим завданням яких є налагодження міжнародної співпраці навчальних закладів сфери ПТО та обмін досвідом: пізнання нових методик, підходів в організації підготовки робітничих кадрів; ведення партнерських відносин у реалізації власних планів з осучаснення професійно-технічної освіти; проходження виробничої практики учнями на підприємствах Чеської Республіки.

Сподіваємось, що співпраця, яка започатковується з ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» буде плідною, цікавою, тривалою та взаємовигідною у напрямку покращення якості освіти.

Hospodářská komora hledá kvalifikované dělníky na Ukrajině

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі