Виставка Чудотворних ікон Божої Матері Тернопілля

   З 21 лютого 2017 року в ДНЗ "Тернопільський ЦПТО" проходить виставка - проект «Духовне відродження нашого краю: "Чудотворні ікони Божої Матері Тернопілля”.

   Виставка організована в в рамках проекту - ініціативи «Громада і місто», на підтримку "Ініціативи 1-го грудня".
  Учні всіх навчальних груп Центру прослухали цікаві розповіді, підготовлені викладачем предмету "основи християнської етики" закладу Князь Ганною Миколаївною про історію появи чудотворних ікон, їх особливе місце в історії церкви. Часом із деякими з них трапляються чудеса мироточення, відродження (коли дивним чином самі по собі висвітлюються фарби). Окремі ікони здавна славляться як чудотворні – чи то за їхнім чудесним надбанням або місцезнаходженням, чи за дивами та зціленнями, що з ними пов’язані.
   Дана виставка дозволяє працівникам, учням та гостям закладу ознайомитись з духовними надбаннями нашого краю. Поява чудотворної ікони  - це самовіддана співпраця громадян з духовним світом, в результаті якої проявляються дива, підтримка та благословення Бога та його провідників, проявлені через чудотворні ікони. В нашому краї нараховується більше 60 чудотворних ікон, що є найбільшою кількістю в порівнянні з іншими областями України. Більша частина, серед чудотворних ікон, це ікони присвячені Пресвятій Богородиці. Саме Її підтримка та заступництво супроводжує людей нашого краю на протязі багатьох віків. Ще одним визначальним проявом заступництва Богородиці в нашому краї є Її явлення на горі Почаївській та в Підкамені та Її стопа, залишена в камені. Такими благословеннями не відзначались інші куточки України.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі