Проведення спільних навчань з Тернопільською ДПРЧ-3 та особовим складом ДНЗ "Тернопільський ЦПТО"

    У середу, 1 березня 2017 року на території нашого навчального закладу проводились заняття, спільні навчання з Тернопільською ДПРЧ-3 та особовим складом закладу по діях при виникненні пожежі.

    В ході навчань відпрацьовувались дії працівників закладу та ДПРЧ-3 відповідно до плану, підготовленого фахівцем з питань ЦЗ ДНЗ "Тернопільський ЦПТО" Ясельським А.Ф. і затвердженого в установленому порядку. При цьому проводились заходи, направлені на гасіння умовної "пожежі" в учнівському гуртожитку: черговою проведено повідомлення ДПРЧ -3 та фахівця з питань ЦЗ ДНЗ "Тернопільський ЦПТО"про виникнення "пожежі", евакуацію учасників навчально-виховного процесу. Після зустрічі пожежної команди і доповіді начальнику караулу ДПРЧ-3 про стан справ на території об'єкта розпочались дії з надання допомоги "потерпілим", перевірки учасників навчально-виховного процесу, далі караул ДПРЧ-3 приступив до гасіння "пожежі". Закінчились заняття підведенням підсумків.
   Слід відмітити злагоджену, чітку діяльність усіх учасників навчань, що сумлінно виконували свою роботу. І подякувати працівникам Державної служби із надзвичайних ситуацій, робота яких  часто залишається непомітною. Адже за допомогою до рятувальників звертаються у найкритичніші ситуації.
Щодня рятуючи життя інших людей, вони ризикують власним.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі