Пророк зорі

 10 березня 2017 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся виховний захід присвячений пам’яті Великого Генія українського народу  Тараса Григоровича Шевченка під гаслом: «Пророк зорі».

   Вкотре ми переконались  в геніальності Тараса Шевченка… Оскільки без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря - то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря.

Гортаючи сторінку за сторінкою «Кобзар» приходить глибоке розуміння, що магія Шевченкового слова незбагненна. Цими словами він врятував народ від німоти. Кожне його слово підтримувало й підтримує волю, національне небо.

Сьогодні, в умовах складних процесів нашого державотворення, політичного протистояння між національно-патріотичними силами, які відстоюють демократичний розвиток нашої держави, її європейський вибір, і силами проросійської орієнтації, які заради своїх корпоративних і партійно-кланових інтересів готові завести Україну у підневільний союз з імперською Росією, актуальними є заповіти Тараса Шевченка.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі