День відкритих дверей у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»

 ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» - престижний освітній острівок регіону, окраса Тернополя, міцна база системи професійно-технічної освіти України.

Заклад готує висококваліфікованих фахівців для різних галузей, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей з міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі учнів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

26 березня 2017 року у цьому чудовому навчальному закладі відбувся захід профорієнтаційного характеру - День відкритих дверей.

У ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» День відкритих дверей - це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з абітурієнтами. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої центрової родини!

Абітурієнти та батьки, які завітали до нас на День відкритих дверей мали можливість:

* дізнатися про напрями підготовки та професії ДНЗ «Тернопільський центр ПТО»;

* особисто поспілкуватися з дирекцією, викладачам, майстрами виробничого навчання та учнями, розпитати їх про особливості навчального процесу в Центрі;

* на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії, лабораторії, майстерні, учнівський гуртожиток;

* остаточно визначитися з вибором майбутньої професії;

* отримати індивідуальні консультації з правил прийому і пільгового вступу, дізнатися про новації вступної кампанії;

* поцікавитися перспективами працевлаштування та подальшого навчання;

* посмакувати ароматним чаєм та рум’яними булочками;

* насолодитися чудовою українською піснею;

* отримати відповіді на будь-які інші хвилюючі запитання.

Хто хоче в нас навчатись - до навчання! Оскільки навчання в Центрі - запорука майбутнього успіху. ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» тісно співпрацює з начальними закладами Чехії та Польщі. Учні-випускники Центру мають прекрасну можливість проходити практику в країнах ЄС та отримати цінний досвід і клондайк можливостей.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі