Паски для воїнів АТО

 Активна фаза підготовки до великого християнського свята - Воскресіння Господнього підходить до кінця.

На завершені багато справ, починаючи від очищення душі під час святої сповіді до банального «великого прибирання» домівок та приготування різних смаколиків для святкового столу.

Важливо, в цей благодатний час не загубитися у рутині буднів, різних особистих справ, а віддати належне тим, хто цього найбільше заслуговує – нашим воїнам-захисникам. Котрі, радість Христового Воскресіння не будуть розділяти у сімейному колі під звуки великодніх дзвонів, а в холодних окопах під свист куль та гул бойових установок. Відрадно, що з великим бажанням до підтримки наших захисників долучився люди доброї волі, зокрема Тернопільське обласне козацьке товариство Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» та наш навчальний заклад.

У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» протягом двох днів майстри виробничого навчання професій «Пекар. Кухар. Офіціант» та учні цієї професії готували смачні гостинці для бійців АТО. У вікна і двері стукав запах святкової випічки - пасок. «Добровольці» кухні виконували свою поважну роботу: хтось місив тісто, хтось розкачував його, хтось готував смачні начинки, хтось саджав уже готові вироби у печі, і всі вони метушились як бджоли у вулику. Така злагоджена робота закінчилось тим, що 12 квітня, понад 250 пасок, освячених отцем Петром Кучером відправлено на Схід.

До Великодня залишились лічені дні. Сподіваємось, наші герої відчують нашу вдячність, тепло і турботу, адже у такій єдності ми здобудемо перемогу!

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі