ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

 Конкурси професійної майстерності є однією з ефективних форм стимулювання потреби в оновленні професійних знань, творчому пошуку, удосконаленні навичок професійної діяльності.

Позитивною рисою є і те, що в процесі їх підготовки і проведення приймає участь весь колектив закладу. Це створює творчу атмосферу, накладає певну відповідальність на той чи інший підрозділ установи за рівень професійної підготовки співробітників, забезпечує можливість не тільки виявляти фахові знання, професійну компетентність, а й загальну ерудицію, ділові якості особистості.

20 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». В конкурсі прийняли участь представники 4 ПТНЗ.

Конкурс фахової майстерності проходив у два тури: теоретичного – виконання тестових завдань, розрахункової задачі та практичного – складання електричного кола керування освітленням; знаходження несправностей підключення в електричному колі; складання силового кола та кола керування асинхронним електродвигуном. За основу завдань теоретичного туру були відібрані завдання обласних конкурсів професійної майстерності, тож учасникам було над чим поміркувати.

Результати засвідчили високий рівень практичної підготовки учнів. Вони успішно справились із запропонованими завданнями, продемонстрували вміння застосовувати отримані теоретичні знання на практиці.

Журі уважно спостерігало за роботою учасників конкурсу. Під час роботи були оцінені знання, уміння та навички конкурсантів з організації робочого місця, техніки роботи з інструментом, правильності та послідовності виконання трудових прийомів та технологічного процесу.

Дипломом І ступеня нагороджений Подоляк Богдан Романович – учень групи №35 ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

Вітаємо учасників конкурсу!

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі