ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар»

 27 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Перукар»

 Урочисто відкрили конкурс фахової майстерності заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної адміністрації Г.В. Зварич, начальник відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки Тернопільської обласної адміністрації, Моравська Н.С., директор ДНЗ «Тернопільський центр професійно – технічної освіти» Цьох В.І., які привітали учасників та побажали їм реалізації творчих задумів, наснаги та професійного зростання.

З планом роботи проведення конкурсу ознайомила Бензар О.Б., яка побажала учасникам оптимізму, творчості, віри в перемогу.

Програмою та умовами конкурсу було передбачено теоретичне та практичне завдання. Компетентне журі, в складі приватного підприємця перукарні, викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів уважно спостерігали і оцінювали роботу конкурсантів.

За спільним рішенням журі визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»: І місце – Хлібовська О., учениця ТВПУ сфери послуг і туризму, ІІ місце – Горук Ю, учениця ДНЗ «Тернопільський ЦПТО», ІІІ місце розділили – Деркач М., учениця ДПТНЗ Заліщицьке вище професійне училище та Лотоцька М., учениця ДНЗ «Шумське ПТУ».

Вітаємо переможців конкурсу!

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі