У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулися альтернативні олімпіади

 Протягом трьох днів, 26, 27 та 28 квітня у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив І етап Першої міської альтернативної олімпіади - «Обираю професію».

 Метою Олімпіади є ознайомлення учнів з навчальним закладом та професіями, урізноманітнення, удосконалення та популяризація форм допрофільної та професійної орієнтації. Учасниками Олімпіади є учні 8-9 класів загальноосвітніх закладів Тернополя.

26 квітня у Центрі відбулося два майстер-класи з професій «Кравець. Закрійник» та «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр».

Учасники майстер-класу з професії «Кравець. Закрійник» ознайомилися із видами пришивання ґудзиків (2, 4 отворами та на ніжці) та спробували, під пильним наглядом майстра виробничого навчання, пришивати ґудзики, дотримуючись технологічного процесу.

З професії «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр» учні ознайомились з новітніми тенденціями будівництва та спробували наносити декоративну штукатурку самостійно.

27 квітня охочі школярі спробувати себе у професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Вони мали можливість здійснити монтаж електропроводки житлових кімнат.

У п’ятницю, 28 квітня, учні шкіл міста Тернополя відвідали майстер-класи з професій «Кухар. Пекар. Офіціант» та «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

Протягом трьох днів понад 160 вихованців шкіл м.Тернополя мали прекрасну можливість зробити перший крок до омріяної професії.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі