Участь у Всеукраїнському форумі

23-25 травня 2017 року на базі Вищого професійного училища №22 м.Сарни  відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів України, які мають навчально-практичні будівельні центри за матеріалами і технологіями компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та торгової марки Ceresit.

 В роботі прийняла участь і делегація нашого Центру. Організатори заходу – провідні спеціалісти та експерти компанії, керівник проекту «Хенкель Академія» Наталія Іваній, а також Міністерство освіти і науки України. Форум проходив під гаслом «Інтеграційні процеси між освітніми рівнями – європейський вектор професійного навчання в Україні». У заході брали участь.

 

Після урочистого відкриття учасники взяли участь у семінарі, на якому розглянули актуальні проблеми підготовки кадрів для будівництва, перспективи розвитку партнерства освіти і бізнесу, взаємодії закладів професійно-технічної та вищої освіти з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)» в рамках проекту «Хенкель Академія». Керівник проекту Наталія Іванівна окремо виділила питання напрямів і модернізації змісту і форм навчання, які повинні стати пріоритетами у кожному сучасному закладі професійної освіти.

Детальніше на сайті ВПУ № 22 м. Сарни 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі