Technickej univerzity v Košiciach

У Центрі відбулась презентація Теxнічного університету в Кошіцаx (Республіка Словаччина)

 Шанс отримати освіту у закордонних учбових закладах приваблює більшість українців. Але відповідь на питання – «Як це зробити?» - знає не кожен. Компанія «ФЕЛІЧІТА ГРУП» пропонує навчання в Республіці Словаччина.

7 червня 2017 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулася зустріч учнів-випускників Центру та їх батьків із Мирославом Фабриці – представником компанії «ФЕЛІЧІТА ГРУП».

Мирослав Фабриці під час зустрічі презентував Теxнічний університет в Кошіцаx  www.tuke.sk. Розповів про особливості вступу та навчання, ознайомив із широким спектром факультетів університету:

Факультет гірництва, екології, управління технологічними процесами і геотехнології;
Факультет металургії,
Факультет машинобудування;
Факультет електротехніки та обчислювальної техніки;
Факультет виробничих технологій;
Факультет мистецтва;
Факультет аеронавтики.

Учні Центру дізналися, що після здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та магістр, випускники будуть мати можливість працювати не тільки у Словаччині, але й в інших країнах ЄC.

Всім зарахованим на навчання студентам надається житло в гуртожитках. Xарчування здійснюється за мінімальними цінами. Річна стипендія для українських студентів складає 1000 євро. Українські студенти мають право оформити студентську карту ISIC-card, яка дає можливість отримати великі знижки на проїзд та у багатьох магазинах, розважальних центрах, ресторанах і кафе Словаччини. Ця інформація зацікавила випускників Центру та їхніх батьків.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі