У ВИРІ ДЗІНКА ОСТАННЬОГО

30 червня 2017 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося свято Останнього дзвоника.

 

Цей день назавжди запам’ятається випускникам Центру.

Для наших любих випускників – це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенів дзвінок і покликав у незвідані далі.

Розпочалася урочиста лінійка із винесення державної символіки та звучання Державного гімну .

З привітальним словом до випускників звернулася виконуюча обов’язків директора Центру Шумка Л.В. Лілія Василівна – побажала всім випускникам добра, світлого майбутнього, успіхів у подальшому навчанні та працевлаштуванні. Отець Іван Козій – настоятель храму Святого Івана Богослова – звернувся із напутнім словом до всіх учнів. В подяку Богові знесли педагоги та учні молитву за успішне завершення навчального року. І. С. Парій – директор мережі ресторанів, громадський діяч привітав із завершенням навчального року та відзначив високий професіоналізм випускників ДНЗ «Тернопільський ЦПТО».

Класний керівник , майстер виробничого навчання групи №35 Грицик О.З. привітала випускників та побажала щирої любові і міцної дружби, завжди пам'ятати роки, проведені разом у навчальному закладі. Слова подяки викладачам, вихователям, художнім керівникам, майстрам в/н та адміністрації Центру линули з уст випускниць Іванюри Т, Бабій Л., Камінської Л. Талановиті випускниці зачаровували всіх своїми прекрасними голосами.

Останній дзвінок – це свято училищного урожаю, адже за рік вихованці Центру мають багато досягнень. Ними були підкорені вершини у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Грамотами нагородженні учасники художньої самодіяльності, переможці олімпіад і конкурсів, спортсмени Центру. Учням за успішне закінчення тренінгу «Декоративне опорядження фасадів з використанням матеріалів ТМ Ceresit та технологій компанії «ХенкельБаутехнік (Україна)» вручили сертифікати.

Шумка Л. В. – зачитала наказ Про закінчення навчання та вручила випускникам дипломи з відзнакою.

Завершилися урочистості вальсом випускників на подвір’ї навчального закладу.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі