Збори трудового колективу Центру

30 серпня 2017 року  в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» пройшли збори трудового колективу закладу.

Провів збори голова трудового колективу Батюк О.З. з таким порядком денним:

1.  Звіт директора Цьоха В.І.  про підсумки навчально-виховної  та фінансово-господарської діяльності за 2016/2017 н.р.

2) Різне

З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації в рамках зборів трудового колективу відбувся звіт директора В.І. Цьоха про фінансово-господарську діяльність Центру за 2016-2017 навчальний рік.

У своєму звіті Володимир Ігорович охарактеризував  основні напрями своєї діяльності, які спрямовані на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. Директор Центру звітував про: персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у Центрі; заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу; залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання; соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників, основні напрямки методичної, навчальної та виробничої діяльності.

 Результати роботи В.І. Цьоха оцінили шляхом відкритого голосування – «задовільно».

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі