День знань

 Відгомоніло літо  і першовересневим ранком навчальні заклади гостинно відчинили двері  своїм вихованцям.

 Мелодія дзвінка традиційно зібрала на урочистій лінійці у ДНЗ «Тернопільській ЦПТО» учнів, педагогів, духовенство, шановних гостей. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього розпочинається незвіданий і цікавий шлях до пізнання, до звершень, до самостійного життя…

День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного  — подія актуальна і урочиста.

Відкрив свято директор ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Володимир Ігорович Цьох. Свій виступ він розпочав з теплих, щирих, хвилюючих слів привітання учнівській молоді, батькам, колегам, гостям свята.

За доброю християнською традицією, першовересневі урочистості у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» розпочались молитвою-проханням Господнього благословення на добру справу, початок нового, п’ятдесят другого навчального року. Слова вітання линули з уст духовного наставника педагогів та учнів - отця-декана Івана Козія - настоятеля храму Святого Івана Богослова.

Наказний отаман обласного кіша, генерал-хорунжий українського козацтва Мосейко В.О  та голова спілки афганців під девізом «Закінчимо війну» Ліпянін С.Б. вручили подяки Тернопільського обласного кіша, Тернопільського козацько-десантного екологічного осередку імені Дмитра (Байди) Вишнівецького та ГО «Десантно-козацький рій» директору ДНЗ «Тернопільській ЦПТО» Цьоху В.І., майстрам в\н напряму харчової промисловості, окремим учням, що навчаються за професією «Кухар. Пекар. Офіціант»  та «Кравець. Закрійник» за вагомий вклад у наданні волонтерської допомоги на передові ділянки в зону проведення АТО. Крім того, Сергій Богданович подарував для навчання учнів книжки «Підручник бійця територіальної оборони»

Щирі слова привітань сказала гість свята – Лобур Н.Б., начальник відділу кадрів фабрики «Мода-текст»,  яка висловила подяку учням групи 35 з професії «Кравець. Закрійник» за їх старанність, відповідальність і дисциплінованість на першому робочому місці. Окрему подяку Надія Богданівна висловила дирекції закладу за розуміння, підтримку і співпрацю та майстру в\н Кляштофорській М.В. за її професіоналізм.

Всі присутні вшанували пам'ять полеглих борців хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели Героям Небесної Сотні.

У новому навчальному році хочемо побажати усім учням Центру цікавих уроків, викладачам і майстрам - натхнення, батькам – задоволених посмішок від високих досягнень дітей! А всім українцям чистого мирного неба та впевненості у майбутньому! З Днем Знань! 

У добру путь, шановні першокурсники!

Успішного навчального року, шановні колеги!

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі