Українсько-угорський семінар

 З 05 по 10 жовтня 2017 р. в Угорщині в м. Балатоналмаді проходив міжвідомчий українсько-угорський семінар «Формування відповідального ставлення до батьківства, як основа сучасної сімейної політики».

 У цьому семінарі брав участь викладач ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьох Андрій Володимирович.

Семінар відбувся завдяки ініціативі української громадської організації «Відкритий світ молоді» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Угорщини в Україні та проведено за активної участі Міністерства Людських Ресурсів Угорщини.

У освітньому заході також взяло участь близько 100 спеціалістів служб у справах дітей, центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, закладів та установ системи освіти, охорони здоров’я, національної поліції, громадських організацій, що забезпечують роботу з дітьми і сім’ями з питань відповідального батьківства у різних регіонах України.

Головним завданням семінару стало підвищення суспільної значимості питань формування у молоді позитивного ставлення до сімейних цінностей, створення сім’ї та відповідального батьківства, а також створення умов для обміну досвідом з цих питань між спеціалістами на міжнародному рівні.

Координатор проекту, полковник міліції у відставці Уляна Котлярова, відкрила захід, представила учасників та ознайомила з метою заходу.

У ході відкриття та першого дня семінару із привітаннями української делегації та доповідями-презентаціями виступили угорські колеги.

Тюнде Фюрес, директор департаменту з питань сімейної та жіночої політики Міністерства Людських Ресурсів Угорщини представила концептуальні засади сімейної політики в Угорщині, а також тенденції ставлення угорської молоді до сім’ї і батьківства в умовах сучасного розвитку.

Ласло Лінчмайер, начальник Управління поліції міста Балатоналмаді, підполковник поліції і Каталін Петер, заступник начальника департаменту попередження злочинності Штабу поліції округу Веспрем, підполковник поліції, презентували систему роботи із запобігання злочинності, зокрема дитячої, а також роль поліції у захисті сім’ї та молоді.

Кінга Йо, віце-президент з міжнародних справ угорської національної громадської організації багатодітних сімей і Анна Бенедeк, президент представництва угорської національної громадської організації багатодітних сімей в місті Балатоналмаді представили систему роботи з багатодітними сім’ями в Угорщині, а також їх підтримку на рівні держави.

Олександра Грицевич, головний спеціаліст Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України представила досягнення у реалізації сімейної політики в Україні.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі