Загальні батьківські збори

 У неділю, 5 листопада 2017 року в актовій залі Центру відбулися збори батьків учнів закладу, які проживають в гуртожитку.

На порядок денний було винесено питання поведінки учнів в гуртожитку, пропуску ними занять, використання заборонених електроприладів, шкідливих звичок. Наболілими проблемами поділилися вихователі Нагірна Ганна Миколаївна, Мячина Марія Олексіївна, Колісник Галина Василівна, Шаповал Тетяна Василівна.

Практичний психолог Центру Мицько Богдана Михайлівна довела до відома батьків результати анонімного анкетування учнів гуртожитку, звернула увагу на ті проблеми взаємовідносин з батьками, однолітками, оточенням, на які вказали учні у своїх відповідях, назвала основні шляхи їх вирішення.

Заступник директора з НВР Шумка Ліля Василівна довела до відома присутніх Постанову Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 «Порядок обліку дітей шкільного віку та учнів».

Завідувач гуртожитком Кацюбка Неля Олександрівна наголосила на повній співпраці батьків, вихователів, керівників груп.

Заступник директора з НВхР Нечай Дмитро Петрович у своєму виступі назвав конкретні випадки порушення дисципліни  учнями в гуртожитку. Також Дмитро Петрович назвав учнів, до яких немає зауважень, які є прикладами для наслідування. 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі