Благодійна акція «Подарунок для солдата на Миколая»

 Благодійна акція «Подарунок для солдата на Миколая» стартувала у Тернополі.

Усіх небайдужих просять допомогти нашим військовим на передовій відзначити одне з найбільш шанованих християнських свят.

У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» створено Центр для збору всіх необхідних речей Благодійної акції до Дня Святого Миколая. В закладі відбулась зустріч працівників з представниками волонтерської групи громадської організації «Схід та Захід єдині», що створилася на початку осені 2014 року, об'єднала більше 50 активістів з досвідом роботи в зоні бойових дій з волонтерською діяльністю. Під час  зустрічі волонтери Конько Василь Вікторович та Гайтко Дмитро Володимирович розповіли про проблеми бійців на передовій, повідомили, що є найбільш необхідним для солдатів сьогодні.

Продукти харчування тривалого зберігання (крупи, макарони, консерви – бажано у бляшанках, чай, каву), солодощі (мед, шоколад), засоби гігієни тощо просимо приносити у  наш заклад. Збір триватиме до 10 грудня. Всі зібрані речі волонтери доставлять нашим бійцям напередодні свята Миколая.

Ми просимо усіх небайдужих тернополян і мешканців області долучитися до доброї справи збору подарунків для бійців, котрі боронять Україну на Донбасі та подарувати частинку свята українським воїнам. Організувати сімейне коло на фронті для солдатів ми не можемо, але зробити подарунки героям які захищають нас щоденно ціною власного здоров’я та життя – це в наших силах.

Поділіться шматочком тепла з тими, хто дарує вам мир!

Зігріймо українських вояків увагою й любов’ю, подаруймо свято тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає наш спокій, допоможімо їм здобути перемогу!

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі