Тиждень безпеки життєдіяльності

 З 27 листопада по 1 грудня 2017 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив Тиждень безпеки життєдіяльності, в якому брали участь всі учні закладу.

 Протягом Тижня діяла виставка плакатів з безпеки життєдіяльності, транслювалися відеофрагменти в холі навчального корпусу на теми «Правила поводження з ртуттю», «Небезпечні знахідки», «Небезпека газу», «Пожежна безпека в побуті» та інші.

Класними керівниками усіх груп проведено виховну годину на тему «Як не стати жертвою злочину».

З огляду не нестабільну ситуацію в країні для учнів І курсу в актовому залі було організовано перегляд навчального відеофільму «Неспокійні часи: теракти, масові заворушення, обстріли».

Для учнів ІІ та ІІІ курсів в актовій залі відбулась зустріч з представником МНС Сокольваком Віктором Миколайовичем, в ході якої учні мали змогу ознайомитись з правилами надання першої медичної допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях і діями при виникненні надзвичайних ситуацій.

Загалом, усі проведені заходи охоплювали широкий спектр питань з безпеки життєдіяльності, акцентувалася особлива увага на проблемах, які існують в нашій країні сьогодні та загрожують особисті безпеці кожного.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі