Тиждень іноземних мов

 Тиждень іноземних мов в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив з 27 листопада по 1 грудня 2017 року під девізом «Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті – ми екіпаж одного корабля (Антуан де Сент-Екзюпері)».

Темою було обрано «Земля – наш дім». Тому всі заходи було направлено згідно тематики.

Розпочався тиждень з конкурсу групових учнівських проектів на тему : «Захист довкілля», інформацію на котрих учні подавали на англійській та німецькій мовах. Всі проектні роботи було виставлено на огляд і обговорення, а в кінці Тижня підведено підсумок.

Для учнів всіх груп викладачами англійської мови Солтис Олесею Юріївною та німецької мови Козак Тетяною Богданівною було проведено позакласний захід на тему «Крик Землі (Cry of the Earth. Schrei der Erde)». Метою заходу була активізація знання лексичного матеріалу з теми, навичок говоріння, формування навичок зв’язного мовлення з іноземних мов. В своїй розповіді Олеся Юріївна звернула увагу присутніх на слова індійського мудреця-пророка, що в перекладі українською звучать: «Тільки після того, як останнє дерево буде викорчуване, тільки після того, як остання річка буде отруєна, тільки після того, як остання риба буде упіймана, ви помітите, що гроші не можна їсти». На заході учні виступили в ролі екологів, які на англійській та німецькій мові обговорювали такі важливі екологічні питання, як забруднення повітря та води, проблеми здоров’я та інші та винесли пропозиції по їх вирішенню.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі