WORLDSKILLS UKRAINE

 З 30 листопада по 2 грудня 2017 року в Україні вдруге відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

 Міжнародний рух «World Skills International» - найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів професійних та вищих навчальних закладів, молодих робітників у віці від 18 до 22 років, яке проводиться у Європі та світі кожні два роки. Долучення української молоді до цих змагань сприятиме популяризації робітничих професій, професійній орієнтації молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних досягнень.

Мета проведення конкурсу - підвищити престиж робітничих професій серед молоді та дозволити українській професійній освіті стати частиною міжнародної системи підготовки кадрів.

Вже традиційно у цих змаганнях приймають участь наші учні. У цьому році ми брали участь у двох компетенція. У компетенції Кулінарне мистецтво приймала участь учениця групи №31, Галина Колодій, яка навчається за професією «Кухар. Пекар. Офіціант». У компетенції Облицювальні роботи брав участь учень групи №34 Куш Володимир, який навчається за професією «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр». Обидва наші конкурсанти нагороджені Дипломами учасників.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі