Тиждень правових знань і правової освіти

 З 04 грудня по 8 грудня 2017 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проходив Тиждень правових знань і правової освіти, присвячений Міжнародному дню прав людини, який ми святкуємо 10 грудня.

 Розпочався тиждень 4 грудня 2017 року з ознайомлення з планом та проведення анкетування серед учнів І курсу на тему : «Конституційні права, свободи та обов’язки людини та громадянина».

Позмагатися у своїх знаннях з права, порозв’язувати практичні  та логічні задачі, включити інтуїцію мали можливість учні ІІ курсу під час інтелектуально-юридичного турніру «Стріли правосуддя», який проводив викладач Мацишин І.І.

 У п’ятницю, 7 грудня 2017р. відбулася виховна година, присвячена 100-річчю відродження Української Автокефальної православної церкви, яку в актовій залі підготували і провели Князь Г.М. та художні керівники Центру.

 Крім того, під час Тижня учні третього курсу з викладачем Цьохом А.В. відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів, пройшла виховна година для учнів І курсу «Конституційний процес в Україні».

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі