Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

 10- й ювілейний агітаційний потяг єднання України «Труханівська Січ» побував у Тернополі.

Зустріч 150 учасників з різних куточків України відбувалася на залізничному вокзалі і проходила в рамках Всеукраїнської акції організованою волонтерами та громадськими діячами з метою реалізації програми Президента України з підтримки Національної Єдності.

У Тернополі учасники акції перебували протягом всієї середи, 13 грудня. Для них організатори передбачили певну програму.

Завдання організаторів такої акції – це в першу чергу підтримка і популяризація національно-патріотичного виховання молоді, ознайомлення з містами України, її національним та культурним надбанням, зустрічі з військовослужбовцями, волонтерами, а також Героями України. В кожному місті Західної, Центральної та Південної України, окрім вітальних концертів, відбуваються організація круглих столів та спілкування для налагодження зв’язків між областями та волонтерськими спільнотами.

Мали нагоду поспілкуватися з гостями і учні та педагоги нашого закладу. Для них учасники художньої самодіяльності Центру підготували святкову концертну програму, після якої відбулося жваве спілкування між учнями, працівниками ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» та учасниками акції.

Наступним містом, яке зустріне «Потяг єднання України «Труханівська Січ», буде Хмельницький. Акція триватиме з 8 до 23 грудня.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі