Подяка з фронту за небайдужість

 26 грудня 2017 року в наш заклад завітали гості.

  Заступник мера м. Тернополя Бицюра Леонід Олексійович та представники волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» Конько Василь  Вікторович, Гайтко Дмитро Володимирович вручили директору ДНЗ «Тернопільський центр професійно-професійної освіти» Цьоху Володимиру Ігоровичу цінний дарунок.

На знак вдячності за підтримку та допомогу, бійці із зони АТО передали учням та працівникам закладу бойовий стяг з особистими підписами, найщирішими вітаннями та словами подяки за активну участь у благодійній акції «Подарунок для солдата на Миколая», яка проходила під патронатом мера м.Тернополя Надала Сергія Віталійовича, Тернопільської міськради та громадської організації «Схід та Захід єдині».

У вітальному слові заступник мера м. Тернополя Бицюра Леонід Олексійович наголосив, що такі акції мають на меті показати, що ми підтримуємо солдатів, які захищають наш спокій на передовій, ризикуючи власним життям та побажав їм повернутись до рідних і близьких живими та здоровими.

Під час зустрічі заступник міського голови Тернополя Бицюра Леонід Олексійович також вручив нагороди учням Центру, подякував їм за посильний вклад в розбудову нашої України та міста. Так, Розпорядженням міського голови Сергія Віталійовича Надала Грамотою Тернопільської міської ради за активну життєву позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм та участь в розкопках Тернопільського замку нагороджено учнів ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьоха Ігоря, Резніка Віталія, Кав’яка Арсена, Голубовича Тараса, Гладія Романа, Данилюка Віктора, Костюка Назара, Мосімчука Андрія, Боднара Віталія, Нестеровича Романа, Коновальчука Романа, Ваврика Василя, Ковальчука Миколу, Дзюбу Назара, Квасницю Дмитра, Гладчука Степана, Бобика Андрія, Фещака Віталія.

Під час святкового концерту перед присутніми виступали учасники художньої самодіяльності та художні керівники закладу. З особливою теплотою присутні зустріли ветерана АТО, який з перших днів війни перебував на Сході, афганця, автора слів і музики п. Романа Латецького, який виконав пісні, присвячені волонтерам та українській землі.

Директор Центру Цьох Володимир Ігорович щиро подякував меру м.Тернополя Надалу Сергію Віталійовичу, заступнику міського голови Тернополя Бицюрі Леоніду Олексійовичу, волонтерам, учням та працівникам закладу за підтримку, висловив найкращі побажання і вітання з прийдешніми святами.

Україна завжди з нами, Україна в нашому серці!!!!

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі