Навчання з охорони праці

 Відбулися навчання з охорони праці.

У середу, 27 грудня 2017 року згідно «Положення про навчання з питань охорони праці» відбулися планові навчання з охорони праці. Для працівників Центру проводились різнопланові заняття, які проводили інженер з охорони праці,  викладачі, відповідальний з електробезпеки, юрист-консульт, практичний психолог.

Інженер з охорони праці Яблунівська А.С. ознайомила присутніх з особливостями навчання, інструктування та перевірки знань з питань ОП, пригадала правила ведення нормативної документації з ОП і БЖД, види інструктажів, юрист-консульт Лемак І.А. навела основні тези Законодавства про працю, про охорону праці та правил внутрішнього трудового законодавства. Про пожежну безпеку, протипожежні засоби, основні засоби пожежогасіння, профілактику побутового та виробничого травматизму, розслідування та облік нещасних випадків розповіла Дика Н.М. Основними проблемами охорони навколишнього середовища поділилася Лазуренко Н.Б. Презентацією доповнила свій виступ на тему «Електробезпека» Грицик О.З. Практичний психолог Мицько Б.М. довела присутнім інформацію про психологію безпеки життєдіяльності.

Крім того, під час занять піднімалися питання, пов’язані з правилами надання першої допомоги при нещасних випадках та впливу ЕОТ на здоров’я користувачів.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі